Léčení chronické neuropatie

Dobrý večer, existují prosím léky na chronickou neuropatii-užívám Neurontin nan noc a proti 3 vyhřezlým ploténkám (na bolest) Tralgit 150. Mám 5 operací na kyčlích-vlivem osteoporosy se mi endoprotéza 2x prolomila do pánve-až téměř do dutiny břišní, byl mi vložen vlastní kostní štěp, před rokem jsem si zlomila stehenní kost,na něm titanový košík. Kvůli tomuto nemůžu absolvovat MRI, což požaduje LPK. Osteoporosa, 3 vyhřezlé ploténky, které tlačí na míšní kanál a chronická neuropatie mi byla zjištěna před 5ti lety, pak již jen operace kyčlí.LPK neuznává postižení-nemám stabilitu, chodím o 2 fr.holích a slušné bolesti od rána do rána. Lékaři ujišťují, že léky neexistují. Měřím 15O cm (teď už méně) a vážím 43 kg-nezatěžuji klouby, cvičím ale chodit moc nemůžu. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vaše situace je opravdu svízelná, nevím, co bych vám poradila - vaše zdravotní situace je velmi komplikovaná a patří do rukou odborníků ve spolupráci více oborů. Mohla byste např. požádat o přešetření stavu jiné neurologické pracoviště ve vašem okolí a kvůli léčbě osteoporosy je vhodné kontaktovat osteocentrum, kde sídlí odborníci věnující se léčbé porosy a používají nejnovější léky. Centrum si podle bydliště vyhledáte na tomto odkaze: http://www.osteoporoza.cz/Osteocentra-Stredocesky-kraj Léčbu bolesti, pokud vám neporadí v ambulanci pro osteoporosu -protože mohou být bolesti způsobeny také porosou - bych potom řešila v ambulanci pro léčbu bolesti - můžete využít telefonickou poradnu, kterou / kromě ostatních informací o bolesti / najdete na tomto odkaze: http://www.linkaprotibolesti.cz/index.php?id=0203 Telefon linky proti bolesti je: 224435587, funguje po-pá v pracovní hodiny. Hezký den vám přeji.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Trápí vás opary? Vlhké hojení si s nimi poradí
Články: Trápí vás opary? Vlhké hojení si s nimi poradí
Na počátku je nepříjemné...
Nedovolte aftům zahájit invazi
Články: Nedovolte aftům zahájit invazi
Možná je znáte. Malé...
O čem sní slepci...
Články: O čem sní slepci...
Přemýšleli jste někdy, jak...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Tlak na hrudi neznamená hned infarkt. Může jít „jen“ o rozhozené zažívání
Játra v ohrožení: jak poznat problém
Články: Játra v ohrožení: jak poznat problém
Játra jsou životně důležitý...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Zánět žil, flebitida, se...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x