Menstruace

Mám na vás takový dotaz. Je to pět let cca co jsem brala HA Sunyu. Ted jsem vysadila a chtěla bych mít normálně svůj cyklus. Před braním HA jsem měla měsíčky cca týden celkem silné. A ted co neberu HA přes půl roku mám menstruaci tak 4 dny a z toho jen dva dny silnou. Značí to něco v nepořádku? Nebo je to normální? Předem moc děkuji za odpověď. Hezký den přeji.

Odpověď odborníka:

Lucie
Může se stát, že se ženám počet menstruačních dní cyklu během života sníží a nic to neznamená, navíc menstruace běžně trvá 3-7 dní, čili vaše menstruace trvající 4 dny je v pořádku.
S pozdravem

MUDr. Jiří Martinů
MUDr. Jiří Martinů

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Olomouc

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: