Menstruace

Dobrý den, mám takový problém, beru HA a byla jsem někde u 12 prášku a najednou jsem to dostala(což je divné), měla jsem to asi 6 dní a od té doby pořád špiním, nevíte co je příčinou?Už to bude skoro měsíc..

Odpověď odborníka:

Nikolo, dobrý den! Zajděte své potíže probrat se svým gynekologem, prosím. Ten má možnost Vás prohlédnout a položit Vám také doplňující dotazy. Možná bude na místě výměna preparátu za jiný, s odlišným obsahem hormonů.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kýla – kde se bere a co ji způsobuje?
Články: Kýla – kde se bere a co ji způsobuje?
Kýly patří k nejčastějším...
Podezření na kýlu? Poraďte se on-line!
Články: Podezření na kýlu? Poraďte se on-line!
Kýly patří k nejčastějším...
Zdolejte stres, zdoláte i křečové žíly
Články: Zdolejte stres, zdoláte i křečové žíly
Stres. Slovo známé téměř...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Naposledy čtené: