Návaly

dobrý den, je mi 43 let,před sedmi lety jsem prošla chemoterapií a ted jsem dva měsíce po prosté LAVH.Asi 6 týdnů mě trápí časté návaly a to i přes noc, kdy se budím a vůbec se nevyspím, jen s práškem na spaní,k tomu mám i noční pocení, to bylo i před operací . Můj pan gynekolog mi napsal Activelle bez nějakého vyšetření, beru ho třetí týden a návaly jsou menší, ale ty noční jsou stále moc intenzivní. K tomu mě ještě bolí záda v oblasti ledvin,ale moč je v pořádku.Bojím se že by to mohlo být něco závažného,prosím poradte mi. Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, doba, po kterou berete lék (3 týdny) je ještě velmi velmi krátká na to, abyste pocitovala podstatné změny - vydržte, prosím, určitě se vše bude pomalinku vylepšovat. Tento lék je však vysoce namístě, vyšetření ani nebylo žádné nutné, při operaci vám museli asi odebrat vaječníky a tento lék má nahradit jejich funkce tím, že dodává do těla ženské pohlavní hormony. Hormonální hladiny byly před operací určitě velmi narušené, proto bude trvat delší dobu, než se s pomocí hormonů zase ustabilizují. Pokud máte nějaké pochybnosti ohledně vašeho stavu (bolest zad a jiné problémy) - informujte o tom onkologa /lékař, který by měl pečovat o vaše onkologické onem., pro které jste absolvovala chemoterapii), měl by vás vyšetřit a srovnat výsledky testů - já vám více poradit nemohu, neznám váš stav, druh onemocnění, vaše potíže ani vás nemohu vyšetřit. Hezký den.

Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: