Nedostatek hořčíku?

Dobrý den. Asi před měsícem mě i několikrát denně brněly prsty na rukou. U lékaře mi byl zjištěn nedostatek vápníku a horčíku. Od té doby užívám třikrát denně tablety. Pár týdnu to bylo v pořádku, ale v posledních dnech se brnění zase vrací. V posledních dnech mě vždy večer začínají bolesti podél vnitřních stran stehen a celkově se cítím unavená a trápí mě studené ruce na nohy. Mohl by to způsobovat nedostatek hořčíku? Děkuji za odpověď, hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bylo by třeba vyloučit ještě sníženou funkci štítné žlázy, cévní, neurolgické a vertebrogenní důvody vašich potíží.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x