Norethisteron

Dobry den mam velikou prozbu, mam problemi s nepravidelnou menstruaci a pani doktorka mi napsala norethisteron brala jsem ho 3 dny pote jsme se rozhodli s manzelem ze se budeme snazit o miminko tak prave pani doktorka rekla at norethisteron vysadim tak jsem ho prave vysadila jen po tech 3 dnech uzivani na to jsme meli. Manzelem pohlavni styk a ja pri nem docela silne krvacela ale nic me nebolelo vse bylo ok. A silne krvaceni trva uz trva 3 dny a mam bolest v podbriku od 16 dne od menstruace kterou jsem mela pred par dny mam brat ultrogestan mam strach ze mi nepujde otehotnet je to neco vazneho dekuji moc za radu

Odpověď odborníka:

Pokud jste vysadila Norethisteron jde o krvácení ze spádu hladin,jedná se o hormonální záležitost a bolest v podbřišku vždy vyžaduje vyšetření, bez toho není možno diagnozu stanovit a tím pádem ani ne rozhodnout o nejlepším postupu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: