Obezita - zdravý jídelníček

Dobrý den, už dlouho hledám nějaké stránky, kde bych se dověděla nějaké konkrétní složení potravin, či přímo recepty na zdravé pokrmy, ale nemám štěstí. Chtěla bych začít bojovat s nadbytečnými kily, poradíte mi, kde najít toho správného člověka, nebo ty správné internetové stránky, kde bych našla to co hledám? Odpovědi typu - zelenina, snížení přijmu tuků a cukrů je mi známá, ale hledám něco víc konkrétního. Jinak je mi 31 let, vážím 96 kg, 164 cm, mám za sebou dva porody a čtyři roky se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy, beru Letrox, uvažuji i o docházce za odborníkem. Budu Vám vděčná za každou odpověď. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, velmi dobré stránky jsou http://www.stob.cz/, mnoho žen v mnoha městech si založilo i svoje kluby, kde je možné se scházet a tuto problematiku diskutovat a vyměnovat si zkušenosti,cvičit a radit se. Velmi oceňuji vaši snahu o změnu životního stylu a držím vám pěsti, máte můj obdiv a alespon malou podporu takto na dálku. Pokud byste potřebovala ještě jiné informace nebo vám na těchto stránkách informace nějak nevyhovovaly, neváhejte napsat zase dotaz. Rádi pomůžeme. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Chci zhubnout | Od: Denisa | 18.5.2011 15:33
Dobrý den,potřebovala bych zhubnout ještě 4 kg.měřím 168 cm a vážím 58-59kg a nějako mi to nejde a jsem z toho neštastná.prosila bych vás o radu jak to udělat
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: