Padání vlasů

Dobrý den chtěl bych se zeptat nejakou dobu mi padají docela hodne vlasy nejvice tedy ve předu tedy od ofiny je to už i vidět . Má otazka je z čeho by to mohlo asi tak být. Je fatk že v rodině problemy ohledně brachy a onemocnění mamky . Ale taky me ted posledni dobou bolí hlava a oči byl jsem na vysetreni EEG a VEP vse bylo v poradku. Zacal jsem používat šampon Alpacin používám týden a vlasy padají ještě víc tak nevím jestli mohu používat dál. Koukal jsem že některé z tech vypadlych vlasu je tak na půl zbarvena tim myslim ma barva a od korinku cast je bila . Děkuji

Odpověď odborníka:

dobrý večer, Vaše onemocnění je zvláštní a určitě je potřeba kontaktovat dermatologa, jinak alpecin nezabere za týden , ale nejdříve za 2 měsíce. s pozdravem

MUDr. Silvie Rafčíková, MBA
MUDr. Silvie Rafčíková, MBA

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Centrum estetické medicíny

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: