Píštěl

Dobrý den, chci se zeptat na zákrok jménem elastická ligatura pro odstranění problému s píštělem u konečníku. Dnes mi byl zjištěn píštel 2cm za kožně sliz. na místě 2-3. Měl bych dotaz jak dlouho operace trvá a jestli je bolestivá a jak dlouho přibližně zůstanu v nemocnici. Taky se chci zeptat zda se zákrok provádí v celkové anestezii nebo jen k umrtvení v určité části. Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Podle data podání dotazu bude asi Váš problém vyřešen. Mohu ale odpovědět, že tento operační postup je jedna z mnoha metod, které se na léčení píštělí konečníku provádějí, je to metoda osvědčená a úspěšná. Většinou je prováděna v celkové anestezii, operace je krátkodobá, řešení vyžaduje trpělivost a spolupráci pacienta a chiruga v doléčení těchto potíží.

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Píštěl | Od: Patrik | 23.3.2012 13:19
Dobry den pane Ondřeji mam ten samy zdrav problem co vy a jdu v ponděli na op ale Spinalni anestezii chtěl bych vás poprosit o nějake informace ohledně te váši operace jak to dopadlo a co a jak at vim nač se připravit děkuji s pozdravem Pan Patrik Ostrava
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: