Slinění a pachut v ústech

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak se pozná zánět slinných žláz,už celý týden hodně sliním,mám pachut v ústech a když si vezmu slané jídlo je nesnesitelně slané a když sladké tak je po rozkousání nesnesytelně hořké tak skoro vůbec nejím,piji jen vodu a čím víc piji tím víc sliním,před týdnem mi byly vysazeny prášky topiramat 50mg.nesnášela jsem je brala jsem je na migrénu( točila se mi hlava a tyto potíže začaly v době vysazení prášků) byla jsem s potížema u obvodní lékařky a ta řekla ,že je to vše k práškům co jsem brala na migrénu až dozní jejich účinek potíže vymizí,mám strach,aby to spiše nebyl již zminovaný zánět slinných žláz,mohou tyto potíže se slyněním a pachutí v ústech vyvolávat prášky topiramat nebo je to spíše zánět slinných žláz i když nejím a nepiji tak mám pachut v ústech jako by jsem je měla umrtvené a sliním.děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Dobrý den, vyčkejte, mohlo by to být opravdu užíváním těch léků, po čase se vše upraví. Pokud ne, informujte svého obvodního lékaře. Hezký den.

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: