Špatné zažívání

Mám jisté problémy se zažíváním. Vše začalo cca před půl rokem. Posiluji a beru creatin v minulosti mi to nedělalo žádný problém ale teď po používání se mi stolice změnila na kašovitou, neustálé nadýmaní, nafouklé břicho,myslím si že je to právě tímto creatinem. Během toho půl roku jsem měl obyčejné nachlazení ,kde jsme dostal antibiotika a stav se mi jěště zhoršil měl jsme průjmy a neudělalo mi to moc dobře. Jinak měl jsem mononukleózu před dvěma lety a trpím zvýšeným billirubinem, ale dříve se tato nadýmavost nevyskytovala. Chtěl bych se prosím zeptat, na jaké vyšetření byste mě poslal/a a jak bych mohl zase zažívání vrátit do pořádku. Děkuji

Odpověď odborníka:

Vážený pane Petře, doporučuji Vám ukončit užívání potravinových doplňků s kreatinem. Pokud Vaše zažívací obtíže postupně ustoupí, je pravděpodobné, že tyto doplňky stravy jsou pro Vás nevhodné. Pokud bude porucha trávení přetrvávat, doporučuji Vám domluvit se s Vaším praktickým lékařem na gastroenterologickém vyšetření. S pozdravem, MH.

MUDr. Milan Hrubý
MUDr. Milan Hrubý

Specializace: Nefrologie
Pracoviště: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 2, IV. Interní klinika, Ambulance nutriční podpory

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: