Špinění po menstruaci při ha

Dobrý den, dne 20.8. jsem začala brát HA Daylette. Dnes je 30.8. a od 27.8. slabě špiním, většinou to poznám jen po utření na toaletě, na kalhotkách skoro nic. Nicméně se mi to nikdy nestávalo a při pohlavním styku to není moc příjemné. Po pohlavním styku se také objevila ostřejší bolest zevních pohlavních orgánů. Je to důsledek braní antikoncepce, který se upraví? Nebo něco vážnějšího? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, záleží který den menstruačního cyklu jste začala HA brát... také zda jí berete dlouhodobě nebo ne. V každém případě doporučuji navštívit Vašeho gynekologa.

MUDr. Jakub Vykouk
MUDr. Jakub Vykouk

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Soukromá gynekologická ambulance Buštěhrad

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
EEG
Články: EEG
EEG, elektroencefalografie...
Evokované potenciály
Články: Evokované potenciály
Evokované potenciály (EP...
Bezpečné a pohodlné vaření je dostupné i pro revmatiky
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x