Špinění před menstruací

Dobrý den, již dlouhou dobu (přibližně od doby užívání horm. antikoncepce) mě téměř vždy zhruba 10dni před začátkem menstruace trápí tmavý hnědý výtok, občas i s trochou krve. Zajímalo by mne, zda je vše v pořádku a jak tomuto špinění předcházet (je mi to velmi nepříjemné) Děkuji Kamila

Odpověď odborníka:

Jedná se o hormonální nerovnováhu, která může být vyvolaná i užíváním hormonální antikoncepce. Antikoncepci změňte nebo vysaďte úplně.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x