Vysoky testosteron

Dobry den, mam 19 rokov...asi pred 2 rokmi mi prestala chodit menstruacia...objavili sa mi nove chlpky, pribrala som...lekar mi predpisal Diane 35..mojej sestre diagnostikovali karcinom prsnika a doktor mi tabletky vysadil..moje problemy sa obnovili a teraz mi kazdy mesiac picha injekcie na vyvolanie...chlpky mi zacala tmyvnut uplne vsade...najprv nad perou, brade, potom na bruchu a teraz uz aj na prsiach:((( ja som z toho zufala...posledne 2 mesiace som dostala menzes sama bez injekcie...je mozne ze sa mi cyklus upravuje?? dokedy budem este chlpatiet?:((( tabletky brat uz asi nemozem...Dakujem za skoru odpoved...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Simi! Podle popisu jde o nevyrovnanou tvorbu pohlavních hormonů. Ke kompletnímu posouzení případu nemám dost informací. Věc proberte se svým gynekologem, ovšem zcela na místě je konsultace s endokrinologem. Ten by Vám měl být schopen poskytnout odpovědi na Vaše otázky.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět žil
Články: Zánět žil
Zánět žil, flebitida, se...
Zánět žil
Články: Zánět žil
Co bychom měli vědět o...
Stravovací návyky aneb 8 kroků ke zdravějšímu srdci
Články: Stravovací návyky aneb 8 kroků ke zdravějšímu srdci
Určitě znáte někoho, komu...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Močový měchýř
Články: Močový měchýř
Močový měchýř je dutý orgán...
Máte problémy s vlasy? Možná pomůže homeopatie
Články: Máte problémy s vlasy? Možná pomůže homeopatie
Potíže s kvalitou vlasů se...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: