Léčba
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, mám odoperovám celý prs a uzlinu, histologie je v pořádku a nádor byl zapouzdřený, udělal se mi patrně z kalcifikací, není rozšířen.
Následná léčba bude hormonální, je tato následná léčba dobrá, když jsem v mládí a pak i kolem 40 brala antikoncepci a po menopauze hormony na snížení klimaterických potíží?
Děkuji

MUDr. Nela Šrámková
Specializace: Praktické lékařství pro dospělé Pracoviště: Ordinace praktického lékaře, Praha 8Anno, léčba odpovídá doporučeným postupům, předávám Váš dotaz také lékaři specialistovi. Hezký den.

MUDr. Karolina Kašparová
Specializace: Dětská hematoonkologie, Dětská onkologie, Onkologie Pracoviště: Onkologická ambulance AntiCa KladnoMilá Anno, hormonální terapie, kterou jste v minulosti užívala, nemá vliv na současnou léčbu nádoru. Zda bude tato vhodná záleží na složení nádoru a to bude jistě vhdné, když Vám byla hormonální terapie doporučena. Držím palce!KK