Inzerce
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Právní prohlášení

1. Obecná ustanovení

1.1. Užíváním služeb projektu uLékaře.cz zejména prostřednictvím internetových stránek, mobilní aplikace a profilů na sociálních sítí provozovaných společnosti uLékaře.cz, uzavíráte Dohodu o užívání služeb projektu (dále jen „dohoda“) se společností uLékaře.cz, s.r.o., IČO 05341051 se sídlem Praha 2, Šafaříkova 201/17, PSČ 120 00, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 262183. 
1.2. Za jakoukoliv škodu vzniklou užíváním výše uvedených služeb projektu uLékaře.cz vám či třetí osobě v důsledku porušení takovéto dohody, nenese uLékaře.cz, s.r.o. odpovědnost a vy jste povinni nahradit nárokující straně škodu v plném rozsahu a výši. Společnost uLékaře.cz, s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za špatné použití či interpretaci zde prezentovaných informací.

2. Obsah a charakter stránek

2.1. Obsahem stránek jsou informace určené pro širokou veřejnost, není-li uvedeno jinak. Obsahem stránek jsou zejména odborné články, informace o odborných akcích a odkazy na jiné odborné stránky či organizace. 
2.2. Stránka je databází podle § 88 zákona 121/2000 Sb. o právu autorském. Veškeré nakládání s autorskými právy se řídí tímto zákonem. Autorská práva k informacím a článkům náležejí jejich autorům či vykonavatelům takovýchto autorských práv a zřizovateli databáze podle zákona.
2.3. Reklamní informace v jakýchkoliv zákonných formách jsou viditelně odlišeny od nereklamního obsahu stránek a jsou plně v souladu se zákonem 138/2002 Sb. o regulaci reklamy v platném znění.
2.4. Internetové stránky obsahují i odkazy na odborné internetové stránky jiných zřizovatelů. Společnost uLékaře.cz, s.r.o. v žádném rozsahu neručí za obsah takovýchto odkazovaných stránek.
2.5. Veškerý obsah stránek, stejně jako design a informační systém, je zaštítěn společností uLékaře.cz, s.r.o., která jako jediná ručí za správnost a relevanci poskytovaných informací. 

3. Lékařská poradna

3.1. Součástí projektu uLékaře.cz je i Poradna lékaře. Poradna v žádném případě nenahrazuje lékařskou péči, spíše slouží jako alternativní a nezávazný zdroj informací. Uživatelům se důrazně doporučuje vyhledat vedle použití Poradny i odbornou péči, která je schopna díky bezprostřednímu kontaktu s pacientem mnohem účinněji diagnostikovat a pomoci. Provozovatel těchto internetových stránek upozorňuje, že nenese žádnou odpovědnost ze škody na zdraví uživatele či třetích osob vyplývajících z použití Poradny.
3.2. Dotazy posílané do Poradny slouží také jako informační zdroj pro uživatele se stejnými obtížemi. Z tohoto důvodu si Provozovatel vyhrazuje právo zveřejňovat veškeré dotazy adresované lékařům prostřednictvím Poradny. Provozovatel proto žádá uživatele, aby v dotazech poskytovali jen takové informace, které mohou být veřejné, vyvarovali se zejména informací, které by mohly konkretizovat osobu tazatele. Prosbám o nezveřejnění dotazu nemůže tedy provozovatel internetových stránek vyhovět.
3.3. Dotazy jsou zobrazovány anonymně (v poradně se zobrazuje pouze křestní jméno uživatele) a dodržují zásady ochrany osobních údajů.
3.4. Uživatelé poradny mají garantováno, že odpověď na dotaz dostanou do uvedené doby daného tarifu, která se vztahuje k pracovní době lékařů, tj. v pracovní dny od 07:00 do 20:00 hodin. Pokud provozovatel nedodrží tuto lhůtu, případně dojde k technickému problému či dotaz nebude vyřízen vůbec, poskytne provozovatel uživateli možnost jeden či více dotazů položit zdarma.
3.5. Uživatel může komunikovat s lékařem pouze prostřednictvím internetové poradny www.ulekare.cz. Jakýkoliv jiný způsob komunikace s našimi lékaři z poradny je zakázán.

4. Objednání k lékaři

4.1. Součástí projektu uLékaře.cz je možnost objednat se do zdravotnického zařízení, se kterým má Provozovatel uzavřenou smlouvu o spolupráci. Zdravotnická zařízení po převzetí informací o uživatelovi komunikují přímo s uživatelem, první kontakt uživatele se zdravotnickým zařízením ale vždy zařizuje Provozovatel.

5. Důležitá upozornění

5.1. Upozorňujeme, že tyto internetové stránky působí pouze jako informační zdroj. V žádném případě nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči!
5.2. Poradna kvůli velmi omezeným diagnostickým možnostem v žádném případě nenahrazuje standardní lékařskou péči, působí pouze jako zdroj informací a osvěta pro dotazující.

6. Další ujednání

6.1. V případech, kdy jste ve vztahu ke společnosti uLékaře.cz, s.r.o. spotřebitelem a vznikne spotřebitelský spor, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, můžete, jste-li v postavení spotřebitele, podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu České obchodní inspekci (Ústřední inspektorát – oddělení ADR, sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz). V těchto případech také můžete (jste-li v postavení spotřebitele) využít platformu pro řešení spotřebitelských sporů online, která je zřízena Evropskou komisí a je dostupná na internetové adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
6.2. Užíváním stránek www.ulekare.cz a udělením souhlasu se zpracováním osobních údajů uLékaře.cz udělujete uLékaře.cz, s.r.o. v souladu s ustanoveními zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zasíláním informačních e-mailů a/nebo e-mailového zpravodaje uLékaře.cz a/nebo e-mailů o novinkách týkajících se jiných služeb poskytovaných uLékaře.cz, s.r.o. a/nebo o produktech třetích osob. Svůj souhlas se zasíláním e-mailového zpravodaje můžete kdykoliv odvolat přímo prostřednictvím obdrženého e-mailu nebo po přihlášení ve Vašem uživatelském profilu. 

7. Závěrečná ustanovení

7.1. Společnost uLékaře.cz, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu obsahu a přístupu ke stránkám. K plánovaným zásadním změnám obsahu stránek a ke změnám jejich užívání bude vždy připojeno datum změny.

Poslední aktualizace: 06. 03. 2018
 

Zpracování osobních údajů

Souhlasím, aby společnost uLékaře.cz, s.r.o., se sídlem Šafaříkova 201/17, 120 00 Praha 5, IČO 05341051 (dále jen „Společnost“), zpracovávala mé osobní údaje pro účely mé registrace a využití služeb v rámci projektu uLékaře.cz, který je tvořen zejména specializovanými internetovými stránkami, mobilními aplikacemi a profily na sociálních sítích (dále jen “projekt uLékaře.cz”). Projekt uLékaře.cz je provozovaný Společností v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) ve znění pozdějších předpisů a v souladu s nařízením č. 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“). Souhlas se zpracováním dávám maximálně na období 10 let od mé poslední aktivity nebo do odvolání tohoto mého souhlasu.  

Současně souhlasím, aby Společnost zpracovávala mé osobní údaje zvláštní kategorie, konkrétně pak o mém zdravotním stavu, a to za účelem:

  • vypracování odpovědi odborníka v rámci projektu uLékaře.cz, a/nebo
  • předání vhodnému zdravotnickému zařízením za účelem dalších konzultací či spolupráce ve věci mého zdravotnického stavu.

Výslovně tedy souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím zdravotnickým zařízením, se kterými má Společnost uzavřená zvláštní ujednání o zárukách při zpracování osobních údajů a zvláštní kategorie osobních údajů. Aktuální seznam spolupracujících zdravotnických zařízení shledávám v rámci uvedeného hyperlinku.

Dále souhlasím, aby Společnost mnou poskytnuté osobní údaje, a to jak jmenné a adresné, tak osobní údaje zvláštní kategorie týkající se mého zdravotního stavu, zpracovávala a dále poskytla spolupracujícím odborníkům, kteří se budou zabývat mými dotazy v rámci poradny projektu uLékaře.cz na základě mého výslovného požadavku.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy související se zpracováním dle výše zmíněných právních předpisů, a to jak ve vztahu k osobním údajům, tak i ke zvláštní kategorii osobních údajů, zejména pak:

  • s právem na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo jejich výmaz, popřípadě s omezením zpracování; 
  • s právem vznést námitku proti zpracování;
  • s právem na přenositelnost údajů ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu;
  • s právem kdykoliv souhlas se zpracováním odvolat;
  • a s právem podat stížnost u dozorového úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů. 

Současně potvrzuji, že jsem obeznámen se způsobem nakládání s mými osobními údaji a jejich zpracováním vč. zvláštní kategorie osobních údajů, zejména že:

  • mé osobní údaje jsou zpracovány pouze v rozsahu, ve kterém byly mnou poskytnuty a pouze pro shora uvedené účely;
  • Společnost provádí s mými údaji následující úkony: ukládá je do databáze uživatelů, upravuje je v případě, že je doplním nebo se dožádám úpravy, vyhledává je v rámci své databáze, třídí je dle jednotlivých kritérií pro dotazy poradny a likviduje je po uplynutí shora uvedené lhůty pro zpracování nebo po odvolání mého souhlasu.
  • mé údaje Společnost poskytuje zpracovatelům z řad zdravotnických zařízení nebo odborníkům zpracovávajícím mé výslovně položené dotazy. 

Současně beru na vědomí, že se v případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování mých osobních údajů nebo v případě uplatnění výše uvedených práv mohu obrátit na pověřence pro ochranu osobních údajů Společnosti, kontakt http://www.stankovapartneri.cz/dpo/, nebo po další komunikaci ohledně mých osobních údajů, příp. odvolání souhlasu s jejich zpracováním mohu také využít adresu osobniudaje@ulekare.cz.

Potvrzuji, že tímto dávám Společnosti výslovný souhlas a zákonný důvod pro zpracování mých osobních údajů vč. zvláštní kategorie údajů v souladu se zněním zákona o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů.


Pravní prohlášení

Zasílání informačních emailů

Uděluji společnosti uLékaře.cz, s.r.o., v souladu s ustanoveními zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zasíláním e-mailového zpravodaje uLékaře.cz s novinkami týkajících se služeb poskytovaných uLékaře.cz, s.r.o. anebo o produktech třetích osob. Svůj souhlas se zasíláním e-mailového zpravodaje můžu kdykoliv odvolat přímo prostřednictvím obdrženého e-mailu, po přihlášení v mém uživatelském profilu nebo zasláním požadavku na osobniudaje@ulekare.cz.
 

Souhlas se zpracováním osobních údajů vč. údajů zvláštní kategorie

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Inzerce

Meteorismus

hana 19.3.2018

Dobrý den, v noci, ze dne na den se mi nafouklo břicho v horní části - mezi žebry. 16.12 2016. Tehdy jsem asi tři měsíce velmi sportovala. Běhala 50 km týdně a začala chodit do posilovny - posilovat břišní svaly povolené po třech těhotenstvích. Velmi jsem se tedy potila a hodně pila obyč vodu, i 5 litrů denně. Jedla jsem spíše lehce - zeleninu, ovoce, ořechy, semínka. Už během běhání jsem začala mít potíže. Bolesti v oblasti želudku a velmi objemnou a napěněnou stolici. Ale denně - pravidelně, jako celý život. Doufala jsem že bolesti a napěnění samo zmizí, nepřikládala jsem tomu váhu. Pak - v prosinci jsem prodělala nějaké onemocnění s vysokými horečkami, během toho se mi nafouklo břicho. Měla jsem také , asi nesávisle na tom, v puse soor. Trpím na plísnová onemocnění - gynekologické potíže, tehdy jsem také měla. Léčila jsem genciánkou - to v ústech a Gyn - volně prodejnými antimykotiky, nerada chodím k lékařům. Také jsem někdy v té době uklouzla a spadla na žebra vlevo. Bolela dost dlouho. U lékaře jsem s tím nebyla. Považovala jsem za naraženinu. Od té doby (prosinec 2016) je břicho nafouklé stále. Stále stejně. Na poklep duté - hlavně nahoře. Není to jídlem ani nedostatkem pohybu či tekutin. Ani nadýmáním - nic neodchází. Od té doby je stolice malinká a mezi tím spousta vzduchu - ale nic nejde ven. Nejde se normálně vyprázdnit. Břicho mám zvětšené, vypadám jako těhotná, obvod v pase větší o 20 cm. Nafouknutí je trvalé a stále stejné. Jen když jsem zkusila nejíst vůbec, nebo jedla pouze zelený salát, po 10 dnech břicho splasklo. Po návratu k jídlu návrat potíží. Mám také od toho dne sucho v ústech a na jazyku, velmi mi padají vlasy, bolí mě často hlava - čelo vlevo. Neustále říhám - vzduch, po jídle i pití i bez něj. Někdy ano, někdy méně. Špatně se mi dýchá. Mám nízký tlak a jsem velmi unavená. Bolí mě klouby, nemohu někdy ani vstát. V noci špatně spím, někdy se budím bolestí mezi krkem a žebry. Bývám v noci zpocená. Často. Budím se mezi 1 - 3h ranní, někdy už neusnu. Mám suchou kůži, od té doby nesnáším sprchování, ani namazání po něm nepomůže od suché kůže. Mám stále chuť na sůl. A na kmín. Piju dostatečně. Mám neustále 36.8 - 37.2 teplotu. Jsem zimomřivá. Vyzkoušela jsem už vše. Babské rady na trávení i nějaké doplňky - vlákninu a obnovu střevního prostředí ale vůbec žádná změna, po vláknině zhoršení potíží. Kolonoskopie a gastroskopie v pořádku. Bez odběrů - to se nedělalo. Ultrazvuk ukázal nadměrný meteorismus a plná střeva. Někdy nejdu na záchod i 10 dní, pak už nemohu jíst. Nebo je stolice víc krát denně ale malinká - zaječí. Jeden bobeček a nic, za půl dne další.... Celkem 4x ultrazvuk vždy v odstupu tří měsíců - stále stejně plná střeva. Vzduch ale žádný neodchází, jen ústy. Vyšetření - sonda ústy prokázala reflufy - 24x během 8 hodin - jen vzduch. Laktoza a lepek negativní. CT ukázalo jen plná střeva - prý mají taková střeva 90níci, mě je 48 a mám velmi pohybu. Jiná vyšetření se nedělala. A jsem chudokrevná. Dříve jsem bývala dárcem krve. Lékař nechce už nic vyšetřovat, prý si to mám srovnat v hlavě nebo změnit lékaře. Jiný lékař mi doporučil pít olej a nestresovat se. Mám normální životní styl. Před onemocněním jsem byla v pohodě. Ale co jsem ztratila naději na uzdravení a návrat normálního stavu, je mi mizerně - objevila se lupenka, kterou se u mě projevuje stres. Ta už je pryč. Umím ji zvládat. Stres je jen důsledek nemožnosti řešit své zdraví. Žádný z lékařů neprohmatal mé břicho, jen sledovali otoky. Moje potíže je ani moc nezajímaly. Otoky nemám. Jsem drobný hubený tip. 54 kg/164cm. Jinak nic. Někdy jsem při cvičení a kašli cítila a slyšela chrčivý zvuk vlevo kde jsou žebra. Někde tam je prý také malá brániční kýla. Na tu se přišlo náhodou při nějakém ultrazvuku. (Kýlu jsem měla operovanou 3x - oboustrannou tříselnou a pupeční po těhotenství, jsem zvyklá pracovat i žít naplno). Omlouvám se za délku ale mé obtíže mi vadí, nemohu se vyprázdnit, není mi dobře, nemohu si obléknout své dřívější oblečení, nemohu sportovat, pohyb mi nepřináší radost jako dřív, mám k němu nechuť. Vím, že snědené jídlo neodejde ale někdy mě bolí žaludek a když něco málo sním, je to lepší. Jím normálně. Netěší mě společnost jako dříve. Nejraději bych jen ležela. Nemám už důvěru k lékařům. Na týden mi předepsali ATB Micomax. Třetí den se mi ulevilo a po dobu užívání mi střeva začala pracovat skoro normálně. Měla jsem je ale jen na 10 dní. Třetí den po doužívání se problémy vrátily ve stejné míře. Lékaři odmítli cokoli udělat pro zjištění, proč mi během užívání MICOMAX bylo lépe. Prý psychika. odmítli napsat větší dávku i cokoli udělat. Prý se mám více hýbat. Měla jsem předepsané léky na překyselení, na plynatost - buď bez efektu nebo zhoršení. Na plynatost snad všechno. Už odmítám užívat cokoli na střeva. Jediné, co trochu pomáhalo byl Hylak a živ uhlí. Jsem přesvědčená, že ve střevech problém není. Ta jenom nemohou zvládnout množství vzduchu . Ten nevím, kde se bere. Myslím že nejpozději v žaludku. Moje návyky jsou stále stejné. I strava. Neuměla jsem říhat, nyní krkám velmi často, někdy hodně zhluboka.
Promiňte obsáhlost. Děkuji za možnost sdělit své potíže. Prosím o radu.
Děkuji.
19.3.2018
Prosím nedoporučujte dr Gilla
Choval se ke mě pohrdavě, urážel mě v ordinaci a neprovedl vůbec žádná vyšetření.
Chová se tak k ženám mého věku a mladším obecně.

Odpovídá lékař:

MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

Milá paní Hano, děkujeme za dotaz. Je mi velmi líto Vašich potíží, moc bych si přála Vám pomoci, nevím jen, zda to bude v mých silách. Byla jste zevrubně vyšetřena co se zažívacího ústrojí týče - gastroskopie, kolonoskopie, ultrazvuky... proto bych si i já myslela, že se nejedná o problém se střevy jako takový. Vyšetřoval Vám někdo někdy štítnou žlázu? Teoreticky by její snížená funkce mohla způsobovat tyto obtíže. Nechte si tedy prosím u praktika udělat laboratorní odběry hormonů štítné žlázy.
Chodíte pravidelně na preventivní gynekologické prohlídky? I gynekologické potíže by mohly být původcem Vašich potíží.
Skutečnost, že se problémy zlepšily po užívání antibiotik by mohla ukazovat na nedostatek pro a prebiotik, nakupte si prosím v lékárně laktobacily od firmy Swiss, mohlo by to být pro Vás to správné řešení.
Přeji Vám, at se potíže brzy zlepší, mějte se co možná nejlépe, s pozdravem, K. Jiříčková.

Odpovídá lékař:

MUDr. Soňa Boušková

Specializace: Vnitřní lékařství

Dobrý den, paní Hano, chápu, že jste po tolika vyšetřeních a návštěvách u lékařů bez většího zlepšení bezradná a je Vám špatně. Myslím si ale, podle všeho, co píšete, že jste byla dobře vyšetřená a nic se nezanedbalo. Pokud jste měla ultrazvuk břicha opakovaně, kolonoskopii a gastroskopii, a kromě opakovaných refluxů vzduchu, zvýšené plynatosti a drobné brániční kýly se na nic nepřišlo, zřejmě ani další vyšetřování nepřinese odpověď na to, co Vám je. Nicméně pro klid duše by se ještě dala vyšetřit CT enterografie, která by mohla ukázat průsvit Vašich střev, zda někde není nějaké zužení či překážka, která by mohla vést ke zpomalení střevní pasáže, problémům se stolicí a dalším problémům. Je možné, že máte například někde nějaké srůsty po prodělaných oparacích kýl. Obraťte se na svého gastroenterologa. Nepíšete, jaké jste užívala léky na překyselení a další. Možná byste mohla mít užitek z léku, který upravuje pohyb střev a jícnu například Ganaton, Kinito, ale rozumím tomu, že se Vám nic dalšího brát nechce.
Bylo by také dobré vyšetřit po stránce hormonální, je možné, že některé Vaše obtíže mohou souviset se štítnou žlázou, nebo například s nastupujícím přechodem. Vyšetření na štítnici Vám může udělat praktický lékař, vyšetření na gyneokologii byste rovněž měla podstoupit. Měla byste být vyšetřená kvůli anemii, proč jí trpíte. Pokud se zjistí nedostatek železa, měla byste jej doplnit. Také třeba vyloučit dlouhodobé záněty a ztráty krvácením.
Dušnost je možná daná Vaší chudokrevností, také je možné provést kontrolu na plicním oddělení. Pokud jste neměla rentgen hrudníku a také toho naraženého žebra, mělo by se to provést.
Bolesti kloubů mohou mít více příčin od problémů s výživou, přes zvýšenou hladinu kyseliny močové, přes artrózu či artritidu. Opět se to bez vyšetření nedá určit.
To, že jste se cítlila lépe po celkově podávaných antimykoticích, svědčí pro to, že můžete mít celkovou mykózu. Sama popisujete opakované gynekologické plísńové onemocnění a také soor. Měla byste proto dodržovat úzkostlivě dietu zaměřenou na nízký přísun cukrů a škrobů. Také byste měla denně užívat probiotika. Společně s Vaším ošetřujícím lékařem byste se měli zamyslet nad tím, co v boji proti plísním podniknout.
Vzhledem ktomu, že máte dlouhodobé potíže a trápíte se s tím, určitě trpí Vaše psychika. Tím neříkám, že původ obtíží je tam, jen že se stává, že když má člověk dlouho trápení a neustávají, je v bezvýchodné situaci a ztratí pak chuť cokoliv dělat, nebaví ho běžné aktivity. To se Vám mohlo stát také, podle toho, jak to vnímám. Myslím, že byste měla zajít pro radu na psychoterapii, kde by Vám mohli pomoci zvládat průvodní potíže spojené s Vašim nepříznivým zdravotním stavem. ¨
Také Vám doporučuji, abyste zkusila některého z lékařů celostní medicíny, nejspíše konstituční homeopatii.
Doporučuji Vám, abyste dost pila 2-3l tekutin za den, jezte rozumnou dietu, která Vás minimálně nadýmá, střevo nezatěžujte velkým množstvím masa a podobných obtížně stravitelných potravin, vynechejte smažené, příliš tučné, zeleninu a ovoce si loupejte, vařte, omezte luštěniny, čerstvé pečivo a další nadýmavé potraviny, kořeňte zelenými bylinkami.
S pozdravem MUDr. Soňa Boušková

Poradna uLékaře.cz

Poraďte se s lékařem

Rychlá odpověď
již do 6 hodin

Zkušení lékaři odpovídají
na vaše dotazy

Cena již
od 99 Kč

Zjistit, jak funguje poradna

Související dotazy

Meteorismus
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak vyřešit můj problém....
Meteorizmus
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - mám poslední dobou...
Meteorismus a zácpa
Dobrý den, už rok skoro 2 roky mě trápí plynatost a...
Přetrvávající meteorismus u kojence
Dobrý den, mám téměř 8-mesíční dceru a od narození...
Tlak v podbřišku
Dobrý den, dnes ráno jsem se probudila s velice nepříjemným...
Duodenogastrický reflux
Dobrý den vážený pane doktore,déle jak půl roku občas...

Doporučujeme

Více dotazů z poradny

Metastázy jater

Dobrý den,chtěl jsem se se zeptat dneska babičce 77let řekli že má metastazy...

Metastazy na játrech

doplnění dotazu-přítel 70 let, na RTG plic - v poř.,gastro žaludku - v poř.,...

Metastázy na mozku, nádory

Dobrý deje mám dotaz na mi ho strejdu zjistili mu asi před dvouma týdny metastastazi...

Metastazy na plicích

Manželovi zjistili rakovinu konečníku s meta na plicích v roce 2011,prodělal...

Metastázy v kostech

dobrý den zajímalo by mě zda jsou zjistit metastázy v kostech z rentg. snímku a...

Metastazy v kostech - pohyb

Dobrý den, tatínkovi byla diagnostikována v dubnu 2014 rakovina prostaty s mnohačetnými...

Metastázy v mozečku

Dobrý den, chtěla bych poradit ohledně léčby otce (65.let). V roce 2015 mu byl...

Metastazy v mozku

Dobrý den, mé mamince (54) byl diagnostikován benigní nádor v levém plicním...

Metatarsalgia

Dobry den, chcela by som sa opytat co moze byt pricinou bolesti chodidla-oblast...

Metatarus

dobry den potřebuji poradit před 2 měsici jsem si zlomil třeti metatarus diafyzy...

Meteorismus

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak vyřešit můj problém. Trpím neustálým meteorismem,...

Meteorismus a zácpa

Dobrý den, už rok skoro 2 roky mě trápí plynatost a začal jsem si všímat i zácpy....

Meteorizmus

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat - mám poslední dobou nafoukle tvrdé bříško....

Meterorismus?????

Dobrý den, mám takový nepříjemný problém.Začala jsem pracovat u linky,kde je...

Metformin (Stadamet) léčba

Dobrý den.Mamince 80let byl nyní nasazen lék na snížení krevního cukru Stadamet...

Metformin a alergická kožní reakce

Dobrý den, mám takovýto dotaz známá začala užívat Metformin a začala se u ní...

Metformin při hubnutí

Dobrý den, vážená paní doktorko, asi před měsícem mi zjistili prediabetes....

Methionin

Na problémy s vlasy a nehty jsem užívala během prázdnin dva a půl měsíce Methionin...

Methionin

Dobrý den beru antikoncepci, mám problémy s nehty, měla bych užívat tablety...

Methionin

Dobrý den, je možné, že užíváním Methioninu se mi zvýšila chuť k jídlu? Methionin...

Naposledy přečtené dotazy z poradny

Klíště

Dobrý den, dnes jsem měl klíště, ale když jsem ho vyndával utrhl se mu zadeček,...

Névy, melanom

Dobrý den, můžete mi prosím přeložit nález z histologie do laikovi "srozumitelné"...

Zažívací potíže

Dobrý den Obracím se na vás s problémem, který už mě trápí rok. Začalo to pálením...

Pupinky na noze mezi prsty.

Dobry den. Od malicka mam problemy s pocenim nohou. Do 20 let jsem nosil nekvalitni...

Bolest hlavy při pohybu očí

Dobrý den, prosím o radu. Již 3. den mne při pohybu očí jakýmkoliv směrem a...

Pálení jazyka, bolest v krku a v podbřišku

Dobrý den. Pokusím se popsat svůj problém. Asi před třemi týdny mě začalo...

Křupání u levé lopatky

Dobrý den, nějakou dobu mi křupe v levé lopatce jakoby v zadu, výsledek z rentgenu...

Svědění konečníku u dítěte

Dobrý den vážení, chtěla jsem se zeptat, dcera 3,5 let si od něděle stěžuje...

Cukrovka 2. typu a zánět močového měchýře

DObry vecer chtela jsem se zeptat,mam cukrovku II.typu brala jsem Glukopage,...

Ruptura lýtkového svalu

Dobrý den, obracím se s prosbou, při krátkému sprintu jsem ucítila lupnuti v...

Noční pocení

dobrý den chci se zeptat poslední tři noci se strašně v noci budim spocena...

Hormonální nerovnováha

Dobrý den, po vysazení HA /brala jsem 8 let/ mě začala zlobit menstruace...

Zánět jícnu

Dobrý den, v srpnu mi byl zjištěn zánět jícnu 2. stupně a lékař mi předpsal...

Bolesti kyčle

Vážený pane doktore, je mi 32 let a už nějakou dobu (snad 2-4 roky, už nevím...

Studená kolena

Poslední cca rok mě občas trápí fialová kolena. Kolena mě nebolí, ale i když...

Bolest na spodní části hrudi

Mám intenzivní bolest na hrudi za dolním sternem, ale pouze po vyjití z domu...

Skolioza

Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o vysvětlení zpravy z RTG a co se s tím...

Křupání u levé lopatky

Dobrý den, děkuji za odpověď, lékař mě poslal na RTG a z tam mi dali papír...

Guajacuran

Dobrý den, vážená poradno, ve zkouškovém období mi rodinný lékař doporučil na...

Mléčná pětka přirostlá ke kosti - trhání

Dobrý večer, dnes jsem byla s dcerou na vytržení mléčné pětky a lékař zjistil,...

Inzerce
×