#PAGE_PARAMS# #ADS_HEAD_SCRIPTS#
Přihlásit se Přihlásit se přes Facebook

Zapomenuté heslo

Nemáte účet? Registrujte se

Vytvořit nový účet uLékaře.cz

Připojte se do komunity uLékaře.cz a získejte přístup k historii všech svých dotazů a odpovědí.
Již máte účet? Přihlaste se zde

Máte Facebook? Ušetřete si čas a jednoduše se přihlaste skrz něj.

Přihlásit se přes Facebook
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Chcete se přihlásit? Přihlaste se zde
Nemáte účet? Registrujte se

Obavy o zdraví plodu po umělém oplodnění

Gynekologie Eliška 29.5.2019

Dobrý den, jsem 28+6 tt po KET s preimplantační genetikou. Na dvou předchozích kontrolách byl zjištěn zpomalený růst cca o týden. Lékař mě na 1.screening neposílal, že máme zaručeně zdravý plod a já se teď bojím, zda se něco nezanedbalo. Užívám Anopyrin 150( do 28.týdne 100mg) a do 18.tt Medrol. Žádné komplikace během těhotenstvi nenastaly. Placentu lékař kontroloval zběžně, ale neřikal nic o špatné funkci. Je možná růstová retardace i u geneticky 100% zdravého embrya? Můžu já ovlivnit růst stravou?
Děkuji za odpověď. Eliška

Odpovídá lékař:

MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer

Specializace: Vnitřní lékařství Pracoviště: uLékaře.cz

Dobrý den, paní Eliško, chápu, že si děláte starosti, každá maminka je v průběhu těhoten...

Pro zobrazení odpovědi lékaře je nutné se přihlásit.
Přihlášení/registrace je zdarma a zabere průměrně 2 minuty.

Odpovídá lékař:

MUDr. Petr Lidák

Specializace: Dětská gynekologie, Gynekologie, Porodnictví Pracoviště: Gynekologická ambulance MUDr. Petr Lidák

Dobrý den, buďte v klidu, nic se neděje, 1 týden , resp.+-10dnů je normální odchylka měřen...

Pro zobrazení odpovědi lékaře je nutné se přihlásit.
Přihlášení/registrace je zdarma a zabere průměrně 2 minuty.

Související dotazy

Doporučujeme

#ADS_BOTTOM_SCRIPTS##MICRODATA#