Zvýšený bilirubin
Dobrý den Pane Doktore ,
prosím o radu . náhodně při preventivní prohlídce mi byl zjištěn zvýšený bilirubin oba  hodnoty celkového 31,3 a konjugovaného 12,1  
ostatní jaterní testy jsou v pořádku : ALT 0,14 , AST 0,21 ,
 GGT 0,05 , ALP 0,64  , amyláza 0,65  , celk. bílkovina 73 a glukoza 3,4  , krevní obraz je také v pořádku a moč je negativní . 
mám obavu čím to může být , před 3 lety jsem byla na operaci odstranění žlučníku a před rokem na sonu a to bylo v pořádku . alkohol vůbec nepiju, jen 2x denně kafe 
cítím se dobře pravidelně cvičím je mi 36 let a žádné jiné problémy nemám , jsem z toho trochu rozhozená a když jsem co přečetla co zvýšený bilirubin znamená tak mám obavu třeba z cirhozy , nebo rakoviny . 
MUDr. Milan Hrubý
Specializace: NefrologieVážená paní Radko, doporučuji Vám podstoupit kontrolní laboratorní vyšetření bilirubinu v...