Antibiotika a menstruace

Dobrý den chci se zeptat jestli je možné aby mi antibiotika narušily menstruační cyklus. Asi před týdnem sem dobrala Biseptol 480, brala sem 2 prášky po 12-tihodinách a menstruaci sem měla dostat před týdnem. Děkuju za odpověd.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je možné, že onemocnění, kvůli kterému užíváte antibitika, naruší menstruační cyklus.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-11 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x