Antikoncepce

Dobrý den, 11.4. jsem prodělala UPT, HA nasazená lékařem po šestinedělí je Mywy. Aniž bych se dopustila uživatelské chyby ve třetím týdnu užívání (HA má 24 akt tablet) se dostavil regulérní PMS (3denní migrena a celková "nepoužitelnost") a od 22.dne krvácení. Je to dáno "nizkou hladinou hormonů", které cyklus neudrží nebo hledat příčinu jinde? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Po prvním balení bych nedělal závěry pokud by se situace opakovala i v dalších cyklech byla by na místě úvaha o změně preparátu. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bulka v uchu Chci se zeptat našla jsem si malou bulku v uchu může to znamenat...
  • Alergická rýma Již několikátý měsíc trpím alergickou rýmou a tím i zacpáváním...
  • Slinivka Mám přes 4.měs po oper žlučníku s násl. akutní pankr.. Jsem bez potíží...
  • Uzliny Posledni dva mesice mam nabehle uzliny na krku, v podpazdi a v trislech...
  • Kdy je ukončený měsíc Dceři je 6 měsíců,bere se to jako ukončený 6 měsíc nebo...
  • Bolest lýtek Cca před dvěma měsíci mě začalo bolet levé lýtko, jakoby pravá...
 
Naposledy čtené: