Antikoncepce

Uzivam hormonální antikoncepci 4 roky. Do této doby jsem neměla žádný problém. Poslední dobou mě boli při pohlavním styku. Kdyz sem byla u lékaře, nic nezjistili. Nyní už asi týden krvacím, i presto, ze beru kazdy den antikoncepci. Nevíte co by to mohlo byt? Dekuji za odpovedi!!!

Odpověď odborníka:

Důležité je, jestli opravdu užíváte HA pravidelně, přibližně ve stejnou dobu. Pokud ano, mohlo přesto dojít k dočasné nerovnováze mezi hladinou hormonů, které se může projevit krvácením či špiněním. Jednorázově se nejedná o nic vážného. Pokud se bude opakovat, navštivte svého gynekologa.
S pozdravem,
MUDr. Klímová

MUDr. Nikola Klímová
MUDr. Nikola Klímová

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Ordinace praktického lékaře pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Pravidelný pohyb chrání střeva
Články: Pravidelný pohyb chrání střeva
Pravidelným provozováním...
Po menopauze hrozí infarkt. Pomůže hormonální léčba?
Články: Po menopauze hrozí infarkt. Pomůže hormonální léčba?
Na srdeční onemocnění umírá...
Hormonální antikoncepce jako 100% ochrana před početím? NIKDY!
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Porucha jater se projeví i na rukou
Články: Porucha jater se projeví i na rukou
Jaterními chorobami, ať už...
Svědění není jen prázdninová záležitost
Články: Svědění není jen prázdninová záležitost
Znáte ten pocit, když vás...
Víte, jaké jsou příznaky rakoviny prsu? Otestujte se!
Články: Víte, jaké jsou příznaky rakoviny prsu? Otestujte se!
Nečekejte, až vám lékař...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: