Atb penbene a zapáchající kalná moč.

Dobry den, druhym dnem beru Atb Penbene na infekci v ustech a zjistila jsem, ze moje moc silne zapacha prave po techto tabletkach, zaroven neni uplne pruzracna ale jemne zakalena, coz do te doby nebyla. Co to muze znacit, mam radeji navstivit lekare?

Odpověď odborníka:

Dobrý den Iveto, doporučím Vám raději navštívit Vašeho praktického lékaře, který Vám otestuje moč na případnou infekci. S největší pravděpodobností se však jedná o normální průvodní jev užívání antibiotik, která se močí eliminují z těla ven a jsou potom tedy z moči cítit. Děkuji za dotaz, s pozdravem, Kristýna Jiříčková.

MUDr. Kristýna Jiříčková
MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Braňte se nežádoucím účinkům ozařování
Články: Braňte se nežádoucím účinkům ozařování
Časné vedlejší účinky...
Zbavte se modřiny snadno a rychle
Články: Zbavte se modřiny snadno a rychle
K modřině lze přijít dnes a...
9 kroků k odstranění klíštěte u vašeho domácího mazlíčka
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Dráždivý tračník
Články: Dráždivý tračník
Nejodvážnější lékařské...
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: