Belara a posunutí menses

Dobrý den, cca 3 roky užívám Belaru. Občas mívám během cyklu špinění. Minulý měsíc jsem z důvodu cestování a sportu začal bez pauzy užívat 2. plato a přesto se dostavilo po 4. tabletě z 2. plata velmi silné a bolestivé krvácení, které u mne nikdy nebylo obvyklé. Můj lékaž mi poté tlf. poradil, abych udělala 7 denní pauzu. Tuto radu jsem dodržela, ale nyní mám problém, jak posunout menstruaci v příštím měsíci, neboť mi vychází právě na týden sportovní dovolené u moře. Pokud neudělám pauzu, obávám se, že se situace může zopakovat. Existuje i nějaký "dodatečný" medikament při užívání HA, který mi zajistí, že během dovolené menstruovat nebudu? Děkuji předem za odpověd.

Odpověď odborníka:

dobrý den, je to norethisteron, je na předpis a v krajním případě ho lze užít.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: