Gabapentin

dobrý den,lékař mi předepsal gabapentin teva 100mg.Ale v lékárně mi dali místo teva tak sandoz.Jaky je v tom rozdíl prosím vás,Jelikož je mi po něm hrozně špatně,cítím že se dusím,takovy pocit pořad přetrvává,přejde to?Ještě spolu s tím užívám citalec po kterem mám to samé.Mám pocit že se zblázním z toho pocitu dušení.poradte prosím,děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den.Firma Sandoz je velmi kvalitní,v záměně rozhodně chyba není.Chápu,že pocit dušení je velmi nepříjemný,ale bohužel,na jeho podrobnější rozbor je internetová poradna krátká.Je nezbytné,abyste s předepisujícím lékařem probrali Vaši současnou medikaci a domluvili se,jak postupovat.Nikdo jiný nemá právo Vaše léky měnit.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: