Gabapentin teva 300mg

Dobrý den, paní primařko, mám dotaz za mojí ženu. Má problémy s bederní páteří, která se již těžko dá do stavu, který by byl neproblematický. To bylo konstatováno při vyšetření na CT. Pro zmešení obtíží, které se jí projevují do nohou, byla vyšetřena metodou EMG a byl jí předepsán lék Gabapentin teva 300mg. 1. týden 1x denně,druhý týden 2x a 3.týden 3x denně. Po užívání tohoto léku 7 dnech jí čím dál víc bolí hlava a má obavu, že to bude nesnesitelné. Jinak má předepsanou RHB. Dotaz mám, může tuto léčbu přerušit, nebo nahradit? Má navíc ješě problémy se žaludkem, takže většina léku jí dělá problémy. Přikládám Vám ještě zprávu z tohoto jejího posledního vyšetření. Děkuji za laskavou odpověď. Zdeněk manžel

Odpověď odborníka:

Dobrý den, i s nálezem, který jste zaslal, je možno pracovat. Velice doporučuji metody pana dr. Smíška SMS, ideální je navštívit přímo jeho centrum v Praze, na Úbočí 10 a metodu se naučit a denně ji praktikovat. Zkušenosti jsou velice dobré.

prim. MUDr. Jarmila Zipserová
prim. MUDr. Jarmila Zipserová

Specializace: Rehabilitace (fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace)
Pracoviště: Neurorehabilitační klinika AXON Praha,
Městská poliklinika Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: