Hak a krvácení

Dobrý den, je mi 24 uzivam antikoncepci lindinete, beru ji spis mesic a pul.. a chci se zeptat..kdyz mame s partnerem sex tak se mi stává ze najednou zacnu z niceho nicc krvacet..cim to muze byt?? Dekuji

Odpověď odborníka:

dobrý den, pravděpodobně to bude čípek. Navštivte gynekologa, může tam být infekt na čípku.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Mléčný a trvalý chrup
Články: Mléčný a trvalý chrup
Lidé mají zuby dětské...
Otravy metylalkoholem mohou být jen špičkou ledovce
Články: Otravy metylalkoholem mohou být jen špičkou ledovce
MUDr. Petr Popov, předseda...
Hormonální antikoncepce: vedlejší účinky, o kterých se nemluví…
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Otrava marihuanou
Články: Otrava marihuanou
Marihuana je sušená nať z...
Bolesti hlavy: poznejte jejich příčinu, (nejen) kvůli léčbě
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: