Hnědý výtok

Dobrý den. Beru HA Minervu a dnes se mi dostavil silný hnědý výtok s bolestmi v podbřišku. Pohlavní styk jsem měla před 4 dny a menses mám dostat za týden. Chci se zeptat, zda nevíte o jaký jde problém?

Odpověď odborníka:

Zakrvácení se při antikoncepci může vyskytnout, ale neměla by jste mít bolesti v podbřišku, pokud jsou silné,bylo by vyšetření vhodné. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x