Krvácení při užívání hormonální antikoncepce

V pribalovem letaku antikoncepce se pise, ze v prvnich mesicich uzivani se muze objevit spineni. Je normalni, ze pri uzivani tretiho platicka z prvniho baleni silne krvacim? Je mozne, ze je nekdo, komu uzivani pilulek nesedi, a ma tyto potize pri kazdem druhu ant. pilulek?

Odpověď odborníka:

Lucie, myslím, že silně krvácet při užívání 3. platíčka antikoncepce normální není, jistě je na místě konzultovat tento problém s Vaší gynekoložkou. Zkuste vyzkoušet ještě jiný druh hormonální antikoncepce, je velmi pravděpodobné, že Vám tyto potíže způsobovat nebude. S pozdravem, K . Jiříčková.

MUDr. Kristýna Jiříčková
MUDr. Kristýna Jiříčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Monse spol, s.r.o.

Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: