Možnosti odstranění nádoru

Dobrý den,jsem studentka SOŠ veterinární a píšu semínární práci týkající se obecné témetiky nádorů ( vznik, obecné rozdělení,projevy atd.) a chtěla bych Vás tímto poprosit, jestli by ste mi někdo nemohl říct, jakými všemi způsoby se dají všemožné druhy a stádia nádorů odstranit, popř. jestli by ste mi někdo nemohl doporučit nějaký jiný zdroj informací- ať už odbornou literatuju nebo webovou stránku. Budu moc vděčná za jakoukoli pomoc a předem mockrát děkuji .

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Verčo! Rád bych Vám pomohl, dotaz ale nelze uspokojivě zodpovědět formou omezené odpovědi do online poradny. Problematika operací nádorů je poměrně rozsáhlá a zabývá se jí speciální patologie. V obecné patologii najdete obecné přístupy a myšlenkové postupy, ve speciální patologii pak konkrétní typy nádorů a jejich řešení. O veterinární medicíně mnoho nevím, z humánní medicíny doporučuji Patologii kolektivu autorů Kumar, Cotran, Robbins americké provenience.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x