Nespavost po chemoterapii

Prosím o radu. Beru Euthyrox 75-mohu užívat Melatonin? Mám velké potíže s nespavostí-po chemoterapii. Moc Vám děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jelikož jste po chemoterapii, raději se o užívání jakéhokoli léku poraďte se svým lékařem. Obecně je melatonin hormon, který si tělo produkuje samo; takže z tohoto hlediska by thyroxinu (...Euthyrox...) vadit neměl a chemoterapii také ne. Ale raději se opravdu ujistěte, alespoň telefonicky, o vhodnosti užívání u svého lékaře.

MUDr. Magdalena Žáková
MUDr. Magdalena Žáková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Amoksiklav Žádám Vás o radu, mám chřipku, bez teplot, ale velký kašel, paní...
  • Nutrilon Mám 7.měsíčního syna, do 6.měs .byl plně kojený, teď dostává už masozel...
  • Slinivka Asi 6 měsíců mám pichlavou bolest pod levým žebrem. Tato bolest je...
  • Pálení vagíny Zhruba dva měsíce mě trápí pálení vagíny po vyčůrání, ne úplně...
  • Svědivé pupínky na rukou Chtěl bych se zeptat na pupínky, které se mi...
  • Oční lékař nebo optika? Nosím brýle a jelikož jsem u svého očního lékaře...
 
Naposledy čtené: