Po vysazení antikoncepce není menstruace

Dobrý den je mi 30let a po vysazení antikoncepce je to již 60dní od poslední menstruace mam píchlou 9. den 3. injekci agolutinu a stále nic. Těhotenstí je vyloučené testem s krve i ultrazvukem. Jedná se o nějakou poruchu hormonů nebo je to normální? předem děkuji za odpověď. Hana

Odpověď odborníka:

Jedná se o hormonální poruchu,po vysazení antikoncepce může několik cyklů trvat,než vaječníky začnou opět pracovat zcela normálně,pokud byly 3 injekce Agolutinu bez efektu bude patrně nutno zkontrolovat hormonální hladiny a postupovat podle výskledku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: