Prodělaná hepatitida b

Dobrý den - potřebovala bych vysvětlit výsledky mých jaterních testů... Australský antigen - negat. HBeAg - negat. Anti HBc IgM - negat. Anti HBc - pozit. Anti HBe - pozit. Anti HBs - pozit. Anti HBsAg - 171 bilirubin - 3,6 ALT - 0,92 AST - 0,63 GMT - 0,44 Hematokrit (HCT) - 0,400 ve zprávě mi doktor píše že jsem neinfekční a tvorbu protilátek mám dostatečnou - a mě by zajímalo co to vlastně je všechno za výsledky - čeho se týkají atd... Podle těch samejch pozitivních výsledků bych řekla že ještě musím být nakažená... Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den- nerada zklamu Vaši důvěru, ale vysvětlení nálezů přísluší lékaři, který o jejich stanovení požádal laboratoř. Lékař nikdy nehodnotí výsledky odděleně od klinického vyšetření pacienta. Nepochybuji, že Váš pan doktor Vám vysvětlení podá, pokud jej o to požádáte.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x