Slabá menstruace

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné, že by antikoncepce ovlivnila menstruaci. Dřív jsem měla NuvaRing, ten žádnou změnu nezpůsobil, menstruace byla pravidelná, silná jako vždy. Teď jsem doužívala první platíčko Belary, menstruace došla taky v "normálním" termínu, ale je strašně slabá a k tomu ještě tmavá až hnědá. Belaru jsem začala užívat druhý den menstruace, v sobotu, o týden později v sobotu jsem měla nechráněný styk. Týdení ochranou pauzu jsem tedy dodržela, ale v souvislosti se slabou a tmavou menstruací mám obavy z těhotenství. Tak se chci jenom ujistit, že je vše v pořádku. Předem děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý den. Vše je v pořádku. Menstruace při užívání tohoto typu antikoncepce je slabá, což je žádoucí.

MUDr. David Neubert
MUDr. David Neubert

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: NEUMED gynekologická ambulance s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x