Slabá menstruace při užívání antikoncepce.

Dobrý den, před dvěma dny jsem začla s užíváním hormonální antikoncepce YAZ. V den užití první pilulky jsem špinila a slabě krvácela. Na druhý den jsem už nekrvácela vůbec. Mám strach, že je něco špatně. Může te mi moc situaci trochu přiblížit? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, pokud vyloučíte těhotenství (např. těhotenským testem), nemusíte se slabou menstruací nijak znepokojovat, neznačí to žádný zdravotní problém.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Jsem těhotná? | Od: Noemi | 13.2.2017 15:01
Dobry den, chtela jsem se zeptat,
nedavno jsem zacala brat antikoncepci
Sylviane, beru ji uz 18.den a slabe jsem
krvacela, spis spinila jem rano, po te co
jsme si vzala prasek, postupem to
mizelo, az jsme to nemela 3 dny vubec.
Tak jsem s pritelem mela pohlavni
nechraneny styk a vse v poradku, den
na to jsme meli znovu nechraneny
pohlavni sex a po te, co jsme sis rano
vzala prasek, zacala jsme slabe
krvacet, dalsi den to bylo uz zase v
pohode, chtela jsem se zeptat, jestli je
nutno koupit prasek, ktery se ma uzit
do 3 dnu nejdele?
reagovat
re:Jsem těhotná? | Od: uLékaře.cz | 14.2.2017 12:34
Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Aby Vám
lékař mohl odpovědět, poprosím
Vás,
abyste dotaz zkopírovala a
vložila přímo do poradny na
těchto stránkách:
http://www.ulekare.cz/poradna.
V poradně se Vám bude lékař
věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše
bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: