Špiňení mimo menstruaci

Dobrý den, Před dvěma týdny jsem začala brát HA (Mista), asi 5 dní po menstruaci jsem začala mít zapáchající krvavé výtoky, mám je už 6 dní a přijde mi to divné.. Je to normální?

Odpověď odborníka:

Při nasazení antikoncepce špinění může být,ale pokud je výtok zapáchající je zde možnost zánětu zajděte na vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolesti prsou Tímto vás prosím o radu...Mám bolesti v prsou, které trvají tak...
  • Nejspíše zánět na penisu Pane doktore, na penisu mám takové malinké výrůstky...
  • Vřídky na jazyku Opakovaně se mi dělají drobné vřídky na jazyku na stejném...
  • Cysta ve slezině Va CT mi byla zjištěna cysta na slezině.Velká je zatím jen 2...
  • Bolest prostaty Rad bych se vas zeptal,často se mi stává ze pociťují bolest v...
  • Mastrubace Je mi skoro 17 a mám menší potíže s masturbací... nikdy jsem to...
 
Naposledy čtené: