Špinění po menstruaci

Dobrý den paní doktorko, ráda bych se Vás zeptala, co může být příčinou pravidelného slabého špinění v 5.-6. den po menstruaci? V ostatních dnech cyklu ke špinění nedochází. Již 7 let užívám antikoncepci. Špinění se mi objevilo asi před 4 měsíci. Děkuji za odpověď s případnou radou, jak mám postupovat dále.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, zkuste změnit přípravek hormonální antikoncepce, je třeba vybrat takový, který má více estrogenů.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x