Vypadávání vlasů

Dobrý den, řeším problém s vypadáváním vlasů. Vlasy mi padají zhruba 2, možná i 3 roky. Kvalita vlasů je špatná, jsou tenké a lámavé. Je mi 19 let, od svých 16 let beru HA Jeanine. V 17 letech jsem měla mononukleózu, musela jsem držet dietu, po které jsem radikálně zhubla, nyní jsem téměř na původní váze. Vlasy mi mírně padaly i před zhubnutím, pak se vypadávání zhoršilo. Hubnout jsem přestala zhruba před pěti měsíci, ale vlasy padají pořád stejně. V zimě padají méně, v létě naopak víc. Snažím se jíst zdravě, používat vhodnou vlasovou kosmetiku, zbytečně vlasy nepoškozovat, ale účinek žádný. Mohli byste mi, prosím, poradit, kde by mohl být problém? Na internetu jsem hledala ohlasy na antikoncepci Jeanine, někdo si také stěžuje na vypadávaní vlasů. Vysadit se ale HA bojím, jelikož po dalších stránkách s ní jsem spokojená, a mám obavy, aby mi jiná HA vyhovovala. Bohužel nevím, do jaké kategorie přesně dotaz zařadit, a tak zkouším Antikoncepci. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Padání vlasů při antikoncepci se vzácně může vyskytnout,ale v první řadě by bylo nejlepší navštívit kožního lékaře,který vás vyšetří a případně doporučí i další postup/ může to být třeba i porucha štítné žlázy a jiné příčiny/ Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x