| Nápověda

Warfarin

Dobrý den, bratr(42 let)prodělal v červnu plicní embolii.Bere Warfarin. Nýní má vysoký tlak a hodně se potí. Nemůže mít Warfarin na tyto problémy vliv? Lze walfarin nahradit jiným lékem? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý denato problémy by warfarinem zaviněny být neměly.konzultujte prosím svého internistu.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
S bolestí beder pomohou nejen léky, ale i klid, koupele a cvičení
Zánět, nebo mechanické poškození? Rozpoznejte příčinu bolesti zad
Nové postupy pro screening karcinomu tlustého střeva
Články: Nové postupy pro screening karcinomu tlustého střeva
Přestože v mnoha oblastech...
Láska k alkoholu vás může připravit o oči i játra
Články: Láska k alkoholu vás může připravit o oči i játra
Není alkohol jako alkohol...
Šetrná léčba kašle – víte, co opravdu pomáhá?
Články: Šetrná léčba kašle – víte, co opravdu pomáhá?
Kašel představuje jedno z...
Nevěra a manželské konflikty
Články: Nevěra a manželské konflikty
Nevěrou lze označit...
Nemoci nehtů (2. díl)
Články: Nemoci nehtů (2. díl)
Onychomykóza je mykotické...
Jak zatočit s rýmou: zkuste recepty našich babiček i nejnovější trendy
Diabetologické vyšetření
Články: Diabetologické vyšetření
Diabetologické vyšetření je...
Těhotenství po 35. roce věku
Články: Těhotenství po 35. roce věku
Dnešním trendem je nejprve...
Články: Laryngitida
Laryngitida je zánět...
Články: Nealkoholické pivo – šance pro nemocná játra?
Poškození jater může...
Naposledy čtené: