Angína, zarudlé dásně a krvácení

Dobrý den, mám anginu, přitom se mi objevily zarudlé dásně, odhalily se mi krčky a dásně trochu krvácí, teď cítím ještě na jednom zubu tlak a zub je citlivý na chlad...poradíte mi prosím, co s tím?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, jedná se poměrně častou komlikaci angíny. Pokud by ale obtíže do doléčení neustoupily, doporučoval bych konzulaci se zubařem. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
zánět dásní, angína | Od: Andrea | 10.4.2014 10:50
Dobrý den, mám podobné problémy jako paní Šárka. Mám nejspíše angínu, jelikož mě bolí v krku při polykání, zvětšené uzliny, zarudlé zvetšené mandle. Myslím si, že to mám ze zánětu dásní jelikož mám oteklou celou levou dolní polovinu dásní, také se mi obnažují krčky a začíná na dásnách bílí povlak, dásně se jemně odlupují, ale zuby stále drží, nehýbou se. také mě bolí dolní zub uplně v zadu a dásen je okolo něj oteklá. Muže to být také z toho? Nemužu pořádně jíst, mluvit, při otevírání ust mě bolí celá levá čelist. Měla byych zajít k zubařce nebo k obvodnímu lékaři? Jsou nějaké domácí rady? Na uzliny mi pomohl prysznicuv zabal, ale nejak viditelně. Dásně jsou na tom hůř. Trvá to už tak 4. den a stále se nic nelepší. Mužete mi prosím poradit? Děkuji.
reagovat
re:zánět dásní, angína | Od: Poradna uLékaře.cz | 11.4.2014 11:04
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosíme Vás, abyste dotaz
zkopírovala a vložila jej přímo do poradny na těchto
stránkách: http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat. Děkujeme
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: