Antidepresiva

Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Už dva měsíce užívám asentru 100mg a prosulpin 25mg 1xdenně a asi 4 dny mě pobolívá žaludek.Myslíte že to může být po těch lécích když je užívám už skoro 2měsíce.Měnila jsem ad a zhruba po měsíci a půl se mi začlo dělat lépe,ted se dá říct že už jsem v pohodě jako dřív ale začal mě ted žaludek,mám strach že je to těma lékama a nechci je přestat brát když mi takhle pomohly za takovou dobu...pořád jsem jen čekala že zaberou...a zabraly ale ted mě trápí ten žaludek.Děkuji za odpověd...

Odpověď odborníka:

Dobrý den Šárko, No jednak internisti jsou trochu alergičtí na to když jim řeknete, že vás bolí "žaludek" Bolí vám asi břicho, kde kromě žaludku jsou i jiné orgány. Co se týče antidepresiv, jsou zpočátku léčby (tak první dva týdny) u citlivých pacientů přítomny trávicí potíže, které pak odeznívají, pokud je to po dvou měsících je to divné a je třeba hledat jinou příčinu. Zdravím MUDr. Miroslav Sekot

MUDr. Miroslav Sekot
MUDr. Miroslav Sekot

Specializace: Psychiatrie
Pracoviště: Hélio - centrum pro duševní zdraví

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: