Artizia

Dobrý den,poprvé používám antikoncepci Artizia. Dříve jsem jí brala,žádné problémy jsem s ní neměla. Musela jsem ji ovšem z jistých důvodů (ne zdravotních) vysadit. Nyní jsem ji po třech měsících začla brát znovu,první den menstruace,ale už čtrnáct dní špiním. Prvních 5 dnů byla menstruace normální,přestávala,ale poté jsem přestala krvácet,ale po dalších dvou dnech špiním.. Když už to přestane,tak krvácím slabě po sexu. Je možné,že je to antikoncepcí,nebo je nějaký problém ve mě?

Odpověď odborníka:

Je to čistě gestagení antikoncepce, kdy bohužel občasné krvácení nebo špinění se poměrně často vyskytuje,problém jistě není ve vás. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: