Curacne ,léčba,pocení

Dobrý den,je mi 29 let,užívám 3 měsíc curacne,první měsíc 20mg ,druhý 30 mg a nyní obden 30 a 40 mg...má váha je 49 kg,výška 160cm...Léčbu zvládám docela dobře až na suchost očí a rtů...Můj dotaz se týká toho je možné že se mi stále akné tvoří ?pořád se mi tvoří podkožní pupínky které bolí/musím říct že ani na začátku jsem v tak velikém rozsahu neměla....je možné že u někoho to prostě takhle dlouho trvá než učínek uplně nastoupí ?Jediné co mě trápí je veliké pocení pod nosem...jinak kuže suchá,ale pod nosem se dost potím..to je normální ?děkuji za odpověd.Michaela

Odpověď odborníka:

Milá Michaelo, 3 měsíce už je dlouhá doba na to, že Vám akné stále vzniká. Navštivte lékaře, který Vám tuto léčbu indikoval, poraďte se s ním na změně terapie

MUDr. Jitka Dobešová
MUDr. Jitka Dobešová

Specializace: Dermatovenerologie
Pracoviště: Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Šternberk

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: