Hnědý výtok

Dobrý den,již více než rok trpím hnědým,někdy tmavě hnědým výtokem.Byla jsem u gynekologa a stěry i vyšetření dopadlo dobře a doktor žadnou příčinu nenašel.Zkusila jsem změnit i antikoncepci (z Lindinette na Laverete) ale bez úspěchu.Doktor mi nebyl schopný vysvětlit z čeho to mám,jestli to dělá dlouhodobé užívaní antikoncepce (10 let) nebo třeba vřídek na děloze.???Zkoušeli jsme i antibiotika a nic. Nevím jestli změnit gynekologa jelikož mi nepřipada normalní mít po menstruaci týden klid a pak zbytek měsíce špinit.Prosím o radu a možné příčiny a jak se toho zbavit.Kromě toho výtoku žádné problémy jako svědění,pálení nebo bolest nemám.Prosím poraďte když mi muj gynekolog není schopný pomoct

Odpověď odborníka:

Dobrý den,tzv. spotting neboli špinění má řadu příčin.Pokud přetrvává i přes změnu antikoncepce je vhodné další došetření,vyloučení zánětu atd.. Můžete se objednat i do naší ambulance.Kontakt naleznete na www.gynekologie-kozak.cz S pozdravem

MUDr. Michael Kozák
MUDr. Michael Kozák

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologicko – porodnická praxe

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x