Hnědý výtok

Dobrý den,beru HA Minerva a pred 3 dny jse mi ibjevil hnedy vytok,minuly mesic jsem vynechala pauzu mezi jednotlivymi platicky,brala jsem 2 po sobě bez pauzy,ale nikdy jsem takový problém neměla,dneska dobírám poslední pilulku a v pondělí by se mela objevit menstruace,znepokojuje me,ze vytopk obsahuje kousky jakoby sliznice a trochu krve,ale nic neboli ani nezapacha,mam pockat do konce menstruace a pokud to bude pretrvavat navstivit gynekologa nebo je to neco vaznejsiho???

Odpověď odborníka:

Někdy se stává, že při vynechání sedmidenní pauzy mezi jednotlivými platíčky dojde k hormonální dysbalanci a objeví se toto "špinění" - slabé krvácení. Možná ani nedostanete normální menstruaci a špinění bude pokračovat i v dalším týdnu. Pokud by se nezastavilo v těch 7 dnech vynechání tabletek, navštivte gynekologa.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: