Hnědý výtok

Dobrý den, čekala jsem na menstruaci abych mohla začít brát prášky. Když jsem ji dostala tak jsem nasadila antikoncepsi ale krvácela jsem asi jen půl dne, pak jsem měla asi 2 dny takový hnědý výtok, který jsme nikdy předtím neměla, ale prášky jsem přesto brala pořád dál a pak už jsem neměla nic. Prášky jsem si brala poutze 3 dny a teď nevím, jesli mám brát prášky dál nebo je vynechat a počkat na menstruaci nebo co. Prosím poraďte, opravdu nevím co s tím. Děkuju za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud jste nasadila antikoncepci přesně dle návodu, pokračujte normálně v braní až do dokončení platíčka,pak by měla přijít menses v 7 denní pauze. Příjemný den.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: