Krvaceni po styku

Dobry den, dvakrat se mi stalo, ze jsem po styku mirne krvacela. Bylo to vzdy na zacatku a na konci cyklu. Muze to zpusobovat antikoncepce? Beru Jeanine skoro 3 roky a tohle se mi stalo az posledni mesic. Taky me asi posledni mesic hodne boli prsa. Vzdy jsem s tim mela problem, kdyz jsem brala antikoncepci. U Jeanine to bylo v poradku az ted naraz to zacalo. Je mozne ze na tyhle prasky reaguje moje telo naraz uplne jinak? Hlavne ta citlivost prsou me dost vadi, uvazuju o tom, ze antikoncepci uplne vysadim. Predem dekuji za Vasi odpoved. Alena

Odpověď odborníka:

Dobrý den, je možné, že uvedené obtíže způsobuje antikoncepce. Dalším důvodem krvácení může být poškození slizice pochvy při styku nebo eroze na děložním čípku. Citlivá prsa mohou být mimo jiné známkou těhotenství. Celkově doporučuji raději návštěvu gynekologa, aby se příčiny obtíží bezpečně stanovily.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: