Krvácení při ha

Dobrý den, brala jsem antikoncepci dienille, 2 platíčka za sebou, pak jsem hned přešla na antikoncepci bonadea, také 2 platíčka za sebou, dohromady 4 platíčka po sobě, asi týden před dobráním 4. platíčka jsem začala špinit, po dobrání jsem dala pauzu, menstruace trvala 3 dny, další 3 dny v pořádku a pak jsem začala opět krvácet. Chtěla bych se zeptat, čím by to mohlo být způsobeno, jestli těmi čtyřmi platíčky po sobě, nebo něčím jiným. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

dobrý den, pravděpodobně 4 platíčka po sobě, udělejte pauzu 7dní dle plánu a mezi dalšími cykly taktéž.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: