Léky apo-ome

Po devítileté léčbě léky Apo-ome jsem přerušil léčbu a zhruba rok po té u mně nastaly tyto problémy: Bolesti kloubů, pocit cizího tělesa v krku, silné svědění v konečníku až krvácení. Homeroidy to nejsou.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, půjde o samostatné onemocnění - nezávislé na vysazení léku. Navštivte svého obvodního lékaře a svěřte se mu s problémy, mělo by absolvovat nejprve vyšetření tlustého střeva a celkové vyšetření vašeho zdravotního stavu s testy, aby se objasnilo blíže, o jaké onemocnění u vás jde. Hezký den..

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest ucha Přibližně 2 roky nepravidelně ať je zima nebo teplo mě trápí bolest...
  • Abces konečníku V září letošního roku jsem absolvovala operaci abcesu...
  • Kojení a ibalgin Chci se zeptat mám miminko čtiř měsíční a kojim už jenom...
  • Rimming Jak často můžu provádět anální sex, aby v budoucnu nedošlo k jeho...
  • Zlomená klíční kost Již dneska to je týden co nám dali v nemocnici synovi na...
  • Zalehlé ucho Už 2 dny mám zalehlé ucho od nachlazení.Vyzkoušela jsem různé...
 
Naposledy čtené: