Menstruace při antikoncepci

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu ohledně krvácení při antikoncepci. Již jsem si zde nějaké rady četla, ale konkrétně se chci zeptat. Začala jsem brát další platíčko antikoncepce a po třech tabletkách jsem začala normálně krvácet, přesně na den kdy to normálně dostávám při 7 denní pauze. Ale úplně jsem nevěděla ,co dělat tak prášky normálně beru dál i při krvácení. Co byste doporučil? vysadit hned a normálně dokončit krvácení a pak znovu nasadit.. nebo dobrat týden z platíčka a pak teprve vysadit, tím pádem bude krvácení skoro 12 dní? nebo vysadit úplně a nenasadit? moc děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Dobrý večer, já tomu moc nerozumím, pokud užíváte pravidelně antikoncepci, měla by se menstruace dostavit vždy v pauze užívání a ne v začátku nového platíčka. Váš popis na mě dělá dojem, že došlo k nějakké chybě v užívání a v tom případě je samozřejmě i vyšší riziko selhání antikoncepce. Nejlepším řešením bude navštívit Vašeho lékaře a poradit se přímo s ním.

MUDr. Renata Kavanová
MUDr. Renata Kavanová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: soukromá praxe My.Gyn, s.r.o.

 
Líbí se vám odpověď?
-7 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bolest ucha Přibližně 2 roky nepravidelně ať je zima nebo teplo mě trápí bolest...
  • Abces konečníku V září letošního roku jsem absolvovala operaci abcesu...
  • Kojení a ibalgin Chci se zeptat mám miminko čtiř měsíční a kojim už jenom...
  • Rimming Jak často můžu provádět anální sex, aby v budoucnu nedošlo k jeho...
  • Zlomená klíční kost Již dneska to je týden co nám dali v nemocnici synovi na...
  • Zalehlé ucho Už 2 dny mám zalehlé ucho od nachlazení.Vyzkoušela jsem různé...
 
Naposledy čtené: