Následky antibiotik

Dobrý den, Prosím měla bych dotaz, včera jsem dobrala antibiotika Zinnat 500mg po 12 hodinách po dobu 10ti dnů, dostala jsem je na zánět dutin, jelikož už 5 měsíců mám hnisavou rýmu. Po dobrání antibiotik jsem dostala vysoké horečky a bolí mě všechny klouby, také únava se dostavila. Je to reakce po antibiotikách nebo co to je? Děkuji za odpověd, Žaneta(17let)

Odpověď odborníka:

Mohlo by jít např. o reaktivní artritidu (sterilní, neinfekční zánět kloubů po prodělané infekci), ale na dálku nelze diagnózu stanovit - doporučuji, abyste se nechala co nejdříve vyšetřit svým lékařem, možná Vám zajistí revmatologické vyšetření.

MUDr. Jan Vachek
MUDr. Jan Vachek

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Klinika nefrologie VFN a Klatovská nemocnice, a.s., interní oddělení

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: